logo-copy

Stylizacje
blond icon

3 influencerki, 3 różne odcienie blond w różnych stylizacjach. Która z propozycji stworzona przez zespół kreatywny Trendy Hair Fashion podoba Ci się najbardziej?

Oddaj swój głos i zdecyduj, która z influencerek pojedzie z zespołem Trendy Hair Fashion do Japonii!

styl-blond-1.png
styl-blond-1.png styl-blond-2.png
OLA
Kasza
Uwielbia podróże, kocha styl vintage i kapelusze pod każdą postacią. Kreatywny zespół Trendy Hair Fashion stworzył na jej włosach ciepły blond w odcieniu truskawki i karmelu. Aby dodać charakteru całej stylizacji, w sekcji przy twarzy postawiono na białe i różowe pasemka, które sprawiają, że cała fryzura robi mega wrażenie!
Ania
Pałka
Miksuje style i wierzy, że w modzie nie ma granic. Marzycielka, której styliści Trendy Hair Fashion zaproponowali odważny, zimny blond w odcieniu lodowym i irysowym, który zestawiono z niebieskimi i fioletowymi panelami z tyłu oraz u nasady włosów. Uzupełnieniem stylizacji jest wyraziste strzyżenie z długą grzywką, która dodaje charakteru całej fryzurze.
Ola
Kot
Influencerka, gwiazda Eska TV, która doskonale czuje się przed kamerą. Optymistka, która nie boi się wyzwań i która z chęcią zgodziła się na nieoczywistą koloryzację zaproponowaną przez stylistów Trendy Hair Fashion. Wielowymiarowy odcień blondu, chłodna tonacja, różowe i fioletowe pasma to nasz przepis na gwiazdorską stylizację!

Głosuj na projekt:

W trosce o bezpieczeństwo głosowania, musimy sprawdzić czy nie jesteś robotem. Aby zagłosować, wpisz jednorazowy kod weryfikacyjny jaki otrzymasz SMS-em.

Na podany numer telefonu wysłaliśmy SMS z kodem potwierdzającym.

Potwierdź numer telefonu przepisując kod w pole poniżej.

Jutro możesz zagłosować ponownie. Zapraszamy!